درباره ما

گروه صنعتی مگا

گروه صنعتی مگا در سال 1394 با همراه شدن جمعی از صنعتگران خوشنام، با تجربه و با سابقه صنعت آسانسور و پله‌برقی ایران تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود.
هدف اصلی از تاسیس گروه صنعتی مگا تولید کلیه قطعات مکانیکال آسانسور با بهترین کیفیت ممکن، بر اساس استانداردهای تولید و صنعت آسانسور می‌باشد. این گروه با سرمایه‌گذاری گسترده و بهره‌گیری از به‌روزترین روش‌های طراحی و در اختیار داشتن نوین‌ترین ماشین‌آلات و دستگاه‌ها، اقدام به ساخت انواع کابین آسانسور، کلیه قطعات مکانیکال و ارائه کلیه خدمات شیت متال جهت ساخت قطعات متنوع مورد استفاده در صنعت آسانسور نموده است.

گروه صنعتی مگا با همکاری گروهی از برترین و باسابقه‌ترین متخصصان صنعت و حرکت در مسیر اعتلا و بهینه‌سازی در صنعت آسانسور در ایران، در راستای ارائه محصولاتی با حد اعلای کیفیت و به‌روزترین فن‌آوری‌ها گام برداشته و با خلق نوآوری در این صنعت، در زمانی کوتاه توانسته توانمندی خود را در بازار پر رقابت آسانسور به رخ کشیده و جایگاه ویژه‌ای را در سراسر کشور برای خود احراز نماید.
از دیگر سو، گروه صنعتی مگا به پشتوانه سوابق طولانی و تجربه بالای مدیران و کارشناسان فنی خود در حوزه تدارکات خارجی، توانسته است با تلفیق حوزه واردات با دانش و فن‌آوری ساخت داخلی، سهم قابل توجهی را در تهیه قطعات و تجهیزات متنوع مورد استفاده صنعت آسانسور به خود اختصاص داده و به اذعان کارشناسان این صنعت، در زمره بهترین‌ها در کشور شناخته شود.
کابین‌های ساخته شده در گروه صنعتی مگا بر اساس با آخرین استانداردهای بین‌المللی و با رعایت کلیه اصول ایمنی، متناسب با مشخصات فنی و مطابق درخواست سفارش‌دهنده ساخته می‌شود. دیواره، کف، سقف، فریم و کفشک‌های کابین از موادی ساخته می‌شوند که مقاومت بالایی را در برابر نیروهای وارده در هنگام کارکرد عادی، عملکرد ترمز ایمنی (پاراشوت) و برخورد احتمالی روی ضربه‌گیرها از خود نشان دهند.
گروه صنعتی مگا عضو رسمی «انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران» و عضو رسمی «اتحادیه کشوری آسانسور و پله‌برقی و خدمات وابسته» بوده و در حال حاضر با ظرفیت تولید 200 دستگاه کابین در سال مشغول فعالیت شده و بر اساس استراتژی و چشم‌انداز آینده، تولید سالانه 1000 دستگاه کابین و متعلقات مربوطه را در برنامه خود دارد.

سوابق مدیران

خلاصه‌ای از سوابق مدیران این مجموعه به شرح زیر است :